Kołdry antyalergiczne, antyroztoczowe, dla alergików


Alergie są powszechnie występującym problemem. Dotykają co trzecią osobę na świecie, dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na komfort codziennego życia alergika, w tym komfort snu. Przykre i uciążliwe objawy alergii można skutecznie łagodzić poprzez kołdrę antyalergiczną i odpowiednio dobraną do niej poduszkę. W ofercie sklepu posiadamy wysokiej jakości kołdry dla alergików.

 

Kołdry Antyalergiczne

Kołdry antyalergiczne, czyli jakie? 

Tekstylia, takie jak kołdry, poduszki, pościele czy prześcieradła, to doskonałe miejsca dla rozwoju roztoczy. Dla człowieka szczególnie niebezpieczne są ich odchody. Zawierają substancję będącą silnym alergenem wywołującym takie objawy alergii:  katar, kaszel, duszności, łzawienie oczu. Nie da się całkowicie uniknąć obecności roztoczy w naszym otoczeniu, można jednak ograniczyć zdolności do ich rozmnażania się. Ze względu na zagrożenie, jakim mogą być roztocza dla alergików, proponujemy zakup specjalnych kołder antyalergicznych i antyroztoczowych. Kołdry antyalergiczne z naszej oferty stanowią znakomitą barierę dla roztoczy i kurzu domowego, co zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii.Dodatkowo są one wyjątkowo lekkie, trwałe, wytrzymałe, co przekłada się na wiele lat użytkowania.

Z czego wykonane są kołdry antyalergiczne? 

Kołdry antyalergiczne w naszej ofercie są wypełnione włóknami poliestrowymi pokrytymi warstwą silikonu. Linia kołder i poduszek antyalergicznych Hollofil® Allerban® posiada dodatkowo zabezpieczone włókna antyroztoczowe. Aktywnym składnikiem wypełnienia jest Allerban® – środek przeciwdziałający rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii, będących powodem powstawania schorzeń alergicznych układu oddechowego, jak np. astma.Właściwości włókien chronią przed wzrostem pewnych grzybów (np. Aspergillus Repens), których obecność jest niezbędna w łańcuchu pokarmowym roztoczy, co w konsekwencji prowadzi do jego przerwania i wyginięcia roztoczy.

Kołdry antyalergiczne mogą być obszyte naturalną bawełną lub mieszanką bawełny i polistru wytrzymującą wielokrotne pranie w wysokich temperaturach. Kołdry dla alergików dostępne są zarówno w opcji letniej, jak i zimowej. Posiadamy również warianty całoroczne. W pełni funkcjonalne kołdry antyroztoczowe wykonane ze starannie dobranych materiałów zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, regulują poziom wilgotności, a także uniemożliwiają rozwój i gromadzenie się szkodliwych drobnoustrojów. Potwierdzeniem ich wysokiej jakości są liczne certyfikaty.

W jakich rozmiarach dostępne są kołdry dla alergików?

Kołdry antyalergiczne dostępne są w wielu rozmiarach pasujących do tradycyjnych wymiarów łóżek, a także do rozmiarów standardowych pościeli. W ofercie mamy:

Wybierając kołdrę antyalergiczną dla dzieci, najlepiej postawić na taką w rozmiarze 140x200. Nieco większa pościel antyroztoczowa 160x200 będzie idealna na łóżko pojedyncze lub do sypialni młodzieżowej. Rozmiary 180x200, 200X200 oraz 220x200 najczęściej wybierane są na duże łóżka sypialniane. 

Producenci kołder antyroztoczowych

W asortymencie sklepu posiadamy kołdry hipoalergiczne od renomowanych producentów. Wśród nich znalazły się cieszące się uznaniem klientów takie marki, jak AMW i Interwidex oraz własną bardzo popularną linię Mikro Paaragon.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl