Kategorie produktów
Paaragon.pl czyli co?
Paaragon.pl czyli co?

Paaragon.pl ....czyli co?

 

Możecie u nas kupić kołdry, pościele, prześcieradła i kilka innych akcesoriów z branży tekstylnej. Biorąc to pod uwagę pewnie można nazwać nas sklepem. I tyle. My jednak, patrzymy na Paaragon z trochę innej strony.

W branży tekstylnej jesteśmy od 2003 roku. Podobnie jak w innych sytuacjach wybór branży był dziełem przypadku a nie miłości do ręczników wyssanej z mlekiem matki. Były to lata, kiedy większość obszarów handlu w Polsce zapomniała już o czasach komunizmu i dawno goniła kolorowy zachód. Zarówno pod względem jakości, stylu, reklamy jak i sposobu sprzedaży. Szeroko pojęta branża tekstylna niestety została głęboko w tyle. Gdy trafiliśmy do pierwszej firmy handlującej tekstyliami, nadal można było spotkać hurtownie, w której właściciel listę towarów miał spisaną na kartotekach przechowywanych w drewnianych skrzynkach. Najwięksi klienci rynku hurtowego zamówienia pisali na kartce w kratkę i wysyłali faxem podpisując się tylko imieniem. Znaczna część zakupów odbywała się gotówkowo i nierzadko sprzedając busa ręczników do domu wracało się z torbą pieniędzy. Stawiając pierwsze kroki na tym polu, mieliśmy  szczęście, że trafiliśmy na ludzi, którzy patrzyli mocno do przodu a praca była ich życiem i ich pasją.

Wszystko to zdeterminowało nasze późniejsze podejście do handlu tekstyliami. Jak dla wszystkich jest to dla nas zarobek. Coś dzięki czemu możemy zjeść dobry obiad, wyjechać na wakacje, realizować pasję naszych najbliższych i wiele innych.To jest ta strona przyziemna.

Ważniejszą dla nas stroną handlu, jesteście Wy. Klienci naszego sklepu stacjonarnego, klienci sklepu internetowego, Ci którzy znają nasz sklep z allegro, obserwujący nasz funpage na Facebooku, czy czytelnicy bloga. Wybierając asortyment dla was zawsze kierujemy się wysoką jakością. Chcemy, aby produkt za który zapłacicie, cieszył was długie lata. Chcemy, żebyście z uśmiechem na twarzy mogli pokazać elegancką pościel prezentując znajomym nową sypialnię. Chcemy, abyście kładąc się wieczorem do łóżka czuli ciepło kołdry kupionej u nas. Chcemy, żeby na waszej twarzy pojawiał się uśmiech, gdy w chłodny jesienny wieczór siadacie do książki otulając się kocem z naszego sklepu. Gwarne rodzinne wieczory, spędzone przy stole okrytym obrusem z naszej kolekcji cieszą nas podwójnie. Gdy znajomi zasiedzą się do późnej nocy, zaproponujcie im nocleg. Dajcie im miękki ręcznik z puszystej bawełny, i ugośćcie ich w pachnącej pościeli. Śpiąc na miękkiej poduszce z pewnością wspomną nie raz ten wieczór.

W naszej pracy myślimy o Was. Dążymy do tego, żebyście wspominali nas miło poprzez nasze produkty. Nagrodą dla nas jest każdy klient, który przychodzi z polecenia. Dobre słowo przy recenzji naszych produktów lub w ocenie naszego sklepu za każdym razem wywołuje u nas radość. Konstruktywna krytyka mówi nam co poprawić. Każda rozwiązana trudna sytuacja, sprawia, że jesteśmy silniejsi.

Wpadajcie do nas jak najczęściej.

Zapraszamy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl