Kategorie produktów
Zbieraj punkty za zakupy

 

 

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO


I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Regulamin określa zasady programu lojalnościowego prowadzonego w sklepie Paaragon.pl ul. Brzozowa 28a 85-154 Bydgoszcz

 2. Regulamin udostępniany jest nieprzerwanie na stronie internetowej Sklepu w sposób umożliwiający Użytkownikom jego pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie jego treści.

II. DEFINICJE

Terminy użyte w Regulaminie oznaczają:

 1. SprzedawcaPaaragon.pl - który, prowadząc działalność gospodarczą, dokonuje w ramach Sklepu sprzedaży towarów lub świadczenia usług.

 2. Sklep – zbiór stron internetowych i narzędzi informatycznych (serwis internetowy) zarządzanych przez Sprzedawcę i pozwalających Użytkownikom na zawieranie Umów sprzedaży lub Umów o świadczenie usług, dostępny w domenie internetowej: paaragon.istore.pl.

   

 3. Użytkownik – użytkownik Internetu, korzystający ze Sklepu, nabywający lub zamierzający nabyć towary lub usługi prezentowane przez Sprzedawcę za pośrednictwem Sklepu.

 4.  

 5. Użytkownik zarejestrowany – użytkownik, który dokonał rejestracji w sklepie poprzez założenie konta użytkownika podając dane użytkownika a w szczególności, imię i nazwisko, adres oraz numer kontaktowy i adres e-mail.

 6. Konto użytkownika – konto zakładane poprzez użytkownika w momencie rejestracji w sklepie

 7. Punkty – punkty przyznawane jako nagroda, gromadzone na koncie użytkownika, uprawniające do wymiany na produkty z oferty sklepu

 8. Nabywca/Klient – Użytkownik, który w ramach Sklepu zawarł Umowę sprzedaży lub Umowę o świadczenie usług.

 9. Umowa sprzedaży – umowa zawarta w Sklepie na zasadach wynikających z Regulaminu pomiędzy Sprzedawcą a Nabywcą, której przedmiotem jest sprzedaż na rzecz Nabywcy rzeczy.

 10. Umowa o świadczenie usług – umowa zawarta w Sklepie na zasadach wynikających z Regulaminu pomiędzy Sprzedawcą a Nabywcą, której przedmiotem jest świadczenie przez Sprzedawcę na rzecz Nabywcy usługi lub usług.

 11. Umowa – obejmuje Umowę sprzedaży oraz Umowę o świadczenie usług.

 12. Regulamin – niniejszy Regulamin Programu Lojalnościowego.

   

 13. Newsletter – usługa świadczona przez Sprzedawcę, polegająca na przesyłaniu drogą elektroniczną informacji, w tym informacji handlowych, a dotyczących w szczególności Sprzedawcy i jego produktów, branży sprzedaży elektronicznej, nowości, promocji i ofert handlowych.

II. ZASADY PRZYZNAWANIA PUNKTÓW

 1. Program lojalnościowy dostępny jest wyłącznie dla Użytkowników zarejestrowanych.

 2. Program umożliwia gromadzenie punktów za zakupy w sklepie oraz za aktywność w sklepie, przez Użytkowników spełniających warunki określone w Regulaminie.

 3. Punkty za zakupy naliczane są w stosunku: 1 punkt za każde pełne 30 złotych wydane w zamówieniu (za koszty dostawy punkty nie są naliczane).

 4. Warunkiem naliczenia punktów jest zalogowanie się przed finalizacją zamówienia na Konto użytkownika.

 5. Punkty za aktywność uzyskuje klient który:

 • zapisał się do Newslettera – 20 pkt

 • dodał opinię produktu w sklepie – 10 pkt

III. WERYFIKACJA PUNKTÓW

 1. Punkty za zakupy przyznawane są automatycznie po sfinalizowaniu transakcji, czyli zmianie statusu zamówienia na „ZREALIZOWANE”.

 2. W przypadku nie odebrania przez klienta przesyłki wysłanej za pobraniem zgodnie ze złożonym zamówieniem, punkty przyznane w wyniku w/w transakcji są anulowane. Ewentualne nagrody zamówione w wyniku zgromadzenia w/w punktów zostają wstrzymane.

 3. Punkty za zapisanie do Newslettera zostają przyznane natychmiastowo.

 4. Punkty za dodanie opinii o produkcie zostają przyznane w momencie zatwierdzenia opinii przez administratora sklepu.

IV. NAGRODY W PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM

 1. Punkty zgromadzone przez Użytkowników widoczne są po zalogowaniu na Konto użytkownika.

 2. Punkty zgromadzone w ramach programu lojalnościowego mogą zostać wymienione wyłącznie na produkty z oferty sklepu.

 3. Przy wymianie punktów na produkty w sklepie punkty pobierane są w proporcji 1pkt. = 1zł. Punkty pobierane są za każdą rozpoczętą złotówkę ( np. ręcznik 7,50zł = 8pkt. , poduszka 27,50 = 28pkt. )

 4. Lista produktów dostępnych w ramach nagrody widoczna jest na Koncie użytkownika pod linkiem „Przejdź do listy produktów, które możesz wymienić za punkty „.

 5. Zamawianie nagród odbywa się po zalogowaniu na Koncie użytkownika, poprzez złożenie zamówienia w zakładce „Przejdź do listy produktów, które możesz wymienić za punkty „.

 6. Odbiór zamówionych nagród możliwy jest po zatwierdzeniu przez administratora sklepu w siedzibie sklepu Paaragon.pl ul. Brzozowa 28a 85-154 Bydgoszcz .

 7. Sprzedawca udostępnia możliwość wysyłki zamówionych nagród:

 • w ramach kolejnego zamówienia złożonego w sklepie o ile dołączenie nagrody nie zwiększy kosztów przesyłki o kolejną paczkę

 • po uprzednim opłaceniu kosztów przesyłki przez zamawiającego zgodnie z cennikiem kosztów wysyłki sklepu

 

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Nie ma możliwości przekazywania punktów innej osobie uczestniczącej w programie.

 2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu.

 3. Sprzedawca ma prawo zakończenia programu lojalnościowego w każdym czasie. W takim przypadku uzbierane punkty przepadają.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl